Securezon Gizlilik Politikası

Bu gizlilik bildirimi, Securezon web sitesi, www.securezon.com için gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır. Bu gizlilik bildirimi yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. 

Size aşağıdakileri bildirecektir:

  1. Web sitesi aracılığıyla sizden hangi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplanmaktadır, bunların nasıl kullanıldığı ve kimlerle paylaşılabileceği.
  2. Verilerinizin kullanımıyla ilgili olarak sizin için hangi seçenekler mevcuttur.
  3. Bilgilerinizin kötüye kullanılmasını önlemek için uygulanan güvenlik prosedürleri.
  4. Bilgilerdeki yanlışlıkları nasıl düzeltebilirsiniz.

 

Bilgi Toplama, Kullanma ve Paylaşma

Bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibiyiz. Yalnızca e-posta yoluyla veya sizden doğrudan iletişim yoluyla gönüllü olarak verdiğiniz bilgilere erişebilir / toplayabiliriz. Bu bilgileri kimseye satmayacağız veya kiralamayacağız.

Bilgilerinizi, bizimle iletişime geçme nedeninizle ilgili olarak size yanıt vermek için kullanacağız. Bilgilerinizi, talebinizi yerine getirmek için gerekli olanlar dışında, organizasyonumuz dışındaki herhangi bir üçüncü şahısla ne olursa olsun paylaşmayacağız.

Bizden yapmamamızı istemediğiniz sürece, size özel ürünler, yeni ürünler veya hizmetler veya bu gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında bilgi vermek için sizinle e-posta yoluyla iletişime geçebiliriz.

 

Bilgiye Erişiminiz ve Kontrolünüz

İstediğiniz zaman gelecekte bizden iletişimde kalmamayı tercih edebilirsiniz. Web sitemizde verilen e-posta adresi veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman aşağıdakileri yapabilirsiniz:

– Varsa, sizinle ilgili hangi verilere sahip olduğumuzu görün.
– Sizinle ilgili sahip olduğumuz tüm verileri değiştirin / düzeltin.
– Sizin hakkınızda sahip olduğumuz tüm verileri silmemizi sağlayın.
– Verilerinizi kullanmamızla ilgili endişelerinizi dile getirin.

 

Güvenlik Önlemi

Bilgilerinizi korumak için en son yöntemlerle önlemler alıyoruz. Hassas bilgileri web sitesi aracılığıyla gönderdiğinizde, bilgileriniz hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak yüksek güvenlik şifrelemesiyle korunur.

Hassas bilgileri (kredi kartı verileri gibi) topladığımız her yerde, bu bilgiler şifrelenir ve bize güvenli bir şekilde iletilir. Bunu, web tarayıcınızın adres çubuğunun solunda kapalı bir kilit simgesi arayarak veya web sayfasının adresinin başında “https” uzantısını görerek doğrulayabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak iletilen hassas bilgileri korumak için şifreleme kullanırken, bilgilerinizi çevrimdışı olarak da koruyoruz. Yalnızca belirli bir işi örneğin (faturalandırma veya müşteri hizmetleri) çalışmaları gerçekleştirmek için bilgilere ihtiyaç duyan yetkili görevlimize kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişim izni verilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sakladığımız bilgisayarlar / sunucular güvenli bir ortamda, kullanım kayıtlarıyla beraber sıkı bir korumayla tutulur.

Securezon’un bu gizlilik politikasına uymadığını düşünüyorsanız, (0 534 553 84 64)  numaralı telefondan veya info@securezon.com adresinden e-posta yoluyla bizimle hemen iletişime geçmelisiniz .