Güvenlik Görevlisi Hizmetleri

Securezon’un güvenlik görevlileri deneyimlerine, yeteneklerine, becerilerine ve profesyonelliklerine göre dikkatlice seçilir. Kurum içi profesyonel eğitim programımız, ulusal yasaların gerektirdiği tüm alanları ve ayrıca yüksek eğitimli personelimizin size istediğiniz güvenlik ve emniyeti sağlayabilmesini kapsar. 

Tüm Securezon personelleri ruhsatlandırılır ve her türlü sabıka kaydı, parmak izi ve uyuşturucu testi dahil olmak üzere tam geçmiş kontrollerinden geçer. Silahsız ve silahlı güvenlik görevlilerimiz, tesisinizin ihtiyaç duyduğu hizmeti bütçe dostu bir maliyetle aldığından emin olmak için en son güvenlik teknolojisiyle çalışmak üzere eğitilmiştir. Securezon güvenlik görevlileri ve devriye hizmeti görevlileri, spesifikasyonlarınıza göre, sığacak kurumsal veya resmi kıyafet veya kişiselleştirilmiş üniformalar giyecek düz giysiler içinde olabilir.

Tesisinize koruma görevlileri atarken, tüm gereksinimlerinizi dikkatlice değerlendiririz, böylece kuruluşunuzun kültürü dahilinde iyi çalışacak görevlileri seçebiliriz. Müşterilerimizin güvenlik personelinin sürekliliğinden yararlanabilmesi için ilk seferinde doğru uyumu sağlamak için çalışıyoruz.  Devir oranımız sektörün en düşükleri arasında yer alsa da, bir kısıtlama veya acil durum durumunda hazır bekleyen yüksek eğitimli görevlilerimiz var.

Güvenlik tehditlerinin en iyi nasıl azaltılacağını belirlemek ve kuruluşunuzun güvenli bir ortamda en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olacak bir güvenlik planı oluşturmak için ayrıntılı risk değerlendirmeleri yapıyoruz. En son teknolojiyi kullanmamız, yalnızca güvenlik ihtiyaçlarınızın karşılanması anlamına gelmez, aynı zamanda görevlilerimizin de yakından yönetildiği anlamına gelir. Tesisiniz devriye arabalarına ihtiyaç duyuyorsa, bunları gerektiği gibi özelleştirilmiş olarak sağlayabiliriz. İnsanlarınızı ve mülkünüzü güvende tutacak güvenlik çözümlerini sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız.

Güvenlik Görevlilerimiz 5 Anahtar Hizmet Sağlıyor

Caydırıcılık: Üniformalı bir güvenlik görevlisinin varlığı, görev yerindeki suç ve uygunsuz faaliyetler için önemli bir caydırıcılık sağlar.

Gözlem ve Raporlar: Üniformalı bir güvenlik görevlisi, faaliyeti gözlemler, her türlü kriminal veya uygunsuz faaliyeti ilgili makama bildirir ve iş sahasında ilgili tüm bilgileri belgeler.

Emniyet: Üniformalı bir güvenlik görevlisi, güvenlik politikalarını uygular, güvenlik tehlikelerine karşı önlem alır, mülk güvenlik ekipmanının hesaba katılmasını sağlar ve acil bir durumda uygun önlemi alır.

Kişilerin ve Malların Korunması: Yerel ve ulusal yasaların sınırları dahilinde, üniformalı bir güvenlik görevlisi, şüphelilerin yakalanması ve gerektiğinde ölümcül güç kullanımı da dahil olmak üzere kişileri ve mülkleri korumak için tüm sorumlu ve gerekli adımları atacaktır.

Özel Hizmetler: Securezon, konumunuz için güvenlik emirlerini belirli bir zamanda kapıları kilitleme, ziyaretçileri ve araçları kontrol etme, araçları arama ve güvenlikle ilgili diğer her türlü faaliyet gibi görevleri içerecek şekilde özelleştirecektir.

Lisanslı, profesyonel güvenlik görevlilerimiz, son teknoloji ile birleştirilen yüksek eğitimli insan gücünü sağlar ve aşağıdakiler için en iyi güvenliği üretir:

 • Kapalı konut toplulukları
 • Ticari ve ofis binaları
 • İmalat ve endüstriyel tesisleri
 • Okullar, kolejler ve üniversiteler
 • Hastaneler ve sağlık tesisleri
 • Özel etkinlikler
 • Dağıtım ve depolama lojistiği
 • İnşaat Şantiyeleri
 • Alışveriş merkezleri ve perakende mağazaları
 • Kamu kurumları
 • Büyükelçilikler ve konsolosluklar
 • Oteller ve moteller
 • Finansal kurumlar
 • Petrokimya ve rafineri tesisleri