Hakkımızda

Amacımız: Daha Güvenli Bir Dünya

Securezon’da inovasyonun ön saflarında yer alırken, insanlara ve işletmelere özen göstererek dünyamızı daha güvenli hale getiriyoruz.

Securezon, başka bir güvenlik şirketinden daha fazlasıdır. Giderek daha dinamik ve teknolojik bir çağ için entegre ve özelleştirilmiş güvenlik hizmetleri sağlıyoruz, her türlü tehdit / risk gereksinimlerini karşılamak için hem uzmanlık hem de ekipman sunuyoruz. 

 

Bizi Ne Motive Eder

Her gün müşterilerimizin en çok değer verdiği şeyi güvence altına almak için çalışıyoruz. Ailelerinden varlıklarına, itibarlarından ağlarına, paralarından bulutlarına. Ve bazen hayat bile kurtarıyoruz.

Biz bir kahraman ve mucit şirketiyiz. Ekiplerimiz, işlerini ve müşterilerimizin işlerini daha güvenli ve verimli hale getirme güdüsüne sahiptir. Bunu, insan davranışının derin bir anlayışıyla birlikte teknoloji ve süreçlerin sürekli iyileştirilmesi yoluyla başarıyoruz.

 

Nasıl Yapıyoruz

Deneyimlerimiz boyunca risk yönetimi konusunda uzman olduk. Ancak nihai hedefimiz, öngörü, önleme, yenilik ve işbirliği yoluyla bu riski tamamen ortadan kaldırmaktır.

Kişisel ve iş gelişiminin istikrarlı ve çevik bir ortam sağlayarak elde edildiğine inanıyoruz. Müşterilerimiz için garanti etmeyi amaçladığımız şey budur. Her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamaya özen gösteriyoruz, böylece en önemli olan şeylere odaklanabilsinler.

 

Daha Fazlası için Çalışıyoruz

Müşterilerimiz için en önemli olanı koruma taahhüdümüz, en iyi şekilde görevlilerimizi nasıl seçtiğimiz, denetlediğimiz ve eğittiğimizle yansıtılır. Kapsamlı geçmiş kontrolleri, uyuşturucu taramaları ve kişilik testleri aracılığıyla, en katı endüstri standartlarını karşılayacak proaktif, güvenilir güvenlik hizmetleri sağlamak için tüm korumalarımıza güvenilebileceğinden emin oluyoruz.

Karşılaştığımız her müşteriye, belirli güvenlik açıklarınızı, tehditlerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirlememize olanak tanıyan ücretsiz bir yerinde güvenlik analizi sunuyoruz . Güvenlik yatırımınızdan en iyi geri dönüşü almanızı ve politika ve prosedürlerinizin güvenlik çabalarınızı etkili bir şekilde güçlendirmesini sağlamak istiyoruz. İster geçici bir koruma desteği isterse tam hizmet, kapsamlı bir güvenlik sözleşmesi arıyor olun, koruyucu hizmetlerimiz azami özveri, bütünlük ve dikkat ile yürütülecektir.


Hızlı ve Uyarlanabilir

Securezon, olası her güvenlik gereksinimi için özel güvenlik görevlilerini uyarlamada mükemmeldir. İhtiyaç duyduğunuz anda ve yerde lisanslı, deneyimli profesyonel güvenlik personeli temin edersiniz. Securezon, ister görev dışı kanun yaptırımı ister standart konularda, kısa veya uzun vadeli görevler için lisanslı korumalar, nöbetçi görevliler, emniyet, güvenlik ve bütçe gereksinimlerinizi karşılamak için doğru güvenlik detayını, üst düzey uzmanlıklarla bir arada uyarlayacaktır.