CCTV / Kamera İzleme

Modern işletmeler, sürekli artan güvenlik ve emniyet endişeleriyle karşı karşıyadır. Karlı ve soğuk bir gecede alarm sisteminizin sabah 03:00 de kapanmaya başlamasıyla bir çağrı almak sinir bozucu olabilir. Securezon, günün her dakikası, saat kaç olursa olsun hizmet vermeye ve korumaya hazır üstün güvenlik izleme çözümleri sağlayabilir.

Securezon’da, CCTV izleme ve alarm doğrulama, erişim kontrolü, güvenlik, vandalizm ve kayıp önleme dahil olmak üzere çeşitli tehditler ve tedbirler için bir dizi özelleştirilmiş ticari güvenlik izleme çözümü sunuyoruz. Amacımız, işletmenizin günün 24 saati korunmasına yardımcı olmaktır.

 

Hızlı Koruma Hizmeti Nasıl Yardımcı Olur?

Ülke genelinde endüstriyel ve ticari güvenlik izleme ihtiyacının arttığını biliyoruz. Çoğu durumda, tek seçenek, işi dikkatli bir şekilde izlemek için uygun deneyim ve uzmanlığa sahip özel bir gözetim şirketi ile iletişime geçmektir.

Tam CCTV izleme, erişim kontrolü geliştirmeden, kayıp önleme eğitimi ve entegrasyonuna kadar Securezon, işletmenizin ihtiyaç duyduğu 7/24 gözetim hizmetlerini sağlayabilir. İhtiyaç duyan herhangi bir ticari mülke hizmet verirken, ticari güvenlik izlememiz ayrıca bina ön lobileri için güvenlik, şantiye güvenliği, ön kapı güvenliği, yerel güvenlik ve daha fazlası dahil olmak üzere niş korumada uzmanlaşmıştır.

 

Profesyonel Ticari İzleme Hizmetlerinin Faydaları

Profesyonel bir güvenlik gözetim ekibi tuttuğunuzda, hem çalışanlar hem de müşteriler için gönül rahatlığı sağlar. Ayrıca, herkesin güvenliği ve huzuru konusunda endişelendiğinizi de gösterir. Yerinde Securezon hizmetleriyle, çalışanlarınız için iş ortamının olabildiğince stressiz olduğundan emin olabilirsiniz çünkü işteyken düşünmeleri gereken bir şey daha azdır. Ayrıca müşterilerinizin ve misafirlerinizin kontrollü ve güvenli görünen ortamda rahat olmalarını sağlar.

Securezon, lisanslı ve sigortalı bir şirkettir. Güvenlik personeli, işinizdeyken ortaya çıkabilecek herhangi bir olası sorunu ele almaya hazır olduklarından emin olmak için düzenli olarak yeni eğitim seminerlerine katılır. İşletmenizin güvende kalmasını sağlamak için şirketin profesyonelliğine güvenebilir ve orada çalışan veya alışveriş yapanlar için bir huzur duygusu sağlayabilirsiniz.

 

Elektronik izleme güvenlik hizmetlerinin sunduğu ek avantajlar şunları içerir:

  • Mağazanın, çalışanların ve müşterilerin huzuru
  • Herhangi bir şüpheli davranış veya faaliyete müdehale
  • Belirli bir işletmenin ihtiyaçlarına göre düzenleme
  • Zamanında müdehale için tetikte bekleyen görevli
  • Suçluları caydırıcı önlemler ve uygulamalar
  • Alanında ve görevinde uzman görevli sorumluluğu
  • İşletmelere gerçek ve algılanan koruma sağlayan gizli hizmetler.