Devlet Tesisleri Güvenliği

Bir devlet binası içinde hem çalışanlar hem de toplum için güvenli bir ortam sağlamak, günümüz tehditleri sonrası güvenlik sağlayıcıları için benzersiz bir zorluk teşkil ediyor. 

Securezon, herhangi bir hükümet yapısı için doğru miktarda güvenlik sağlamanın elde edilmesi zor bir denge olduğunun farkındadır. Bütçelerin daraltılması ve artan sorumluluklarla birlikte, kamu erişimiyle uygun bir güvenlik seviyesi sağlayacaksanız, güvenlik planınız kapsamlı ve yaklaşımı açısından kapsamlı olmalıdır.

Securezon, bu tür binaların hayati önemini ve oynadıkları temel rolü anlıyor. Hizmetlerimizin ihtiyaç duyduğu belirli ayrıntıya göre atayabileceğimiz eksiksiz bir güvenlik personelimiz var.

Securezon, devlet tesisleri / kurumları, askeri tesisler, yüksek teknoloji şirketleri, ağır üretim tesisleri, eğitim kurumları ve A Sınıfı ofisler dahil olmak üzere çeşitli müşterilere üniformalı koruma hizmetleri sunar. Securezon’un üniformalı memurları, çalışanlarınızın ve varlıklarınızın daha iyi emniyet ve güvenliğini sağlamanıza yardımcı olacak ve sonuçta kuruluşunuzun itibarının ve operasyonlarının bütünlüğünü koruyacaktır.

 

Temel Hizmetler Şunları İçerir

  • Giriş kontrolu
  • Sabit ve Gezer Devriyeler
  • Mülk ve Otopark Yapılarının Görünür Devriyesi
  • Tüm kritik altyapının güvence altına alınması
  • Para Transferleri Sırasında Ulaşım ve / veya Yardım
  • Tüm Fire Al; arm Aparatları ve Elektronik Güvenlik Gözetleme Ekipmanlarının yönetimi
  • Özel etkinlikler, mitingler, protestolar, toplantılar, adli duruşmalar sırasında görünür mevcudiyet
  • Trafik kontrolü

 

Securezon, Titiz Bir Seçim Süreci Kullanır

Securezon, kapsamlı geçmiş araştırmaları, referans kontrolleri, beceri değerlendirmeleri ve kredi kontrollerini içeren Titiz bir Seçim Süreci kullanır. Şirket, açıklık gerektiren pozisyonların kalifiye kişilerle doldurulmasını sağlamak için örtülü ve çok gizli seviyelere kadar açık olan ve güvenlik kontrolü sürecinin etkin yönetimini sağlayabilen personel istihdam etmektedir.

Şirketlerimizin yönetim yapısı, toplam kalite kontrol ve uyum sürecinin ayrılmaz bir parçası olan düzenli iletişim, değerlendirme, denetim ve idare için katı gereklilikler içermektedir. Üst düzey yöneticiler, Türkiye genelinde büyük güvenlik operasyonlarını yönetme konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Görevlerin açık bir şekilde tanımlanması ve yönetim faaliyetlerinin etkili bir şekilde devredilmesi, tüm Securezon ekibinin her müşterinin ihtiyaçlarına özen göstermesini sağlar. Securezon, ayrıca hesap geçişinde mükemmeldir ve çok çeşitli koşullar ve teslim süreleri altında her tür ortamda koruyucu hizmet operasyonlarını başlatma konusunda kapsamlı deneyime sahiptir.