Hastaneler ve Tıbbi Tesisler

Hastane yöneticileri / işletmecileri olarak, hastanenizin her gün karşılaştığı benzersiz güvenlik zorluklarını anlıyorsunuz. Mülkünüzdeyken doktorları, hemşireleri, hastaları ve ailelerini güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Securezon’da, hastaneler ve diğer sağlık tesisleri için profesyonel, güvenilir güvenlik koruması sağlama konusunda uzmanız. Sahip olduğu 10 yıldan fazla sektör deneyimiyle güvenlik görevlilerimiz, hastanelerin karşılaştığı risklerin farkındadır. Güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahip, yüksek eğitimli, görev öncesi ve dışı kolluk kuvvetleri ve askeri personel ile çalışıyor, uzmanlıklarımızı dünya güvenlik endüstrisi prensiplerine göre düzenliyoruz. 

Personel üyeleri ve hastalar, güvenlik görevlilerimizi gördüklerinde kendilerini daha rahat hissedeceklerdir, çünkü bu bireylerin varlığı, binadayken değerli eşyalarının ve kişilerin güvenli ve yetenekli ellerde olduğunu bilmelerini sağlar. Hastane güvenlik görevlileri, hastane mülkünde aktif olarak devriye gezerken olduğu gibi her zaman göz önünde olmasalar da, her zaman yakında olacaklar ve bir güvenlik sorunu ortaya çıkarsa müdahale etmeye hazır olacaklar.

Hastane güvenlik personelimiz, personelinizi ve hastalarınızı hasta bekleme alanlarındaki tartışmalar, yetkisiz yerlerdeki kişiler, sağlık sorunları ve hatta mal hırsızlığı gibi bazı olası risklerden koruyabilir. Üst düzey bilgi ve eğitim sayesinde, güvenlik personelimiz ortaya çıkabilecek her durumda nasıl düzenli ve hızlı hareket edeceklerini bilirler.

 

Personeliniz İçin

Hastane personeli, doktorlar, hemşireler ve diğer gerekli personel, güvenlik hizmetlerimiz için en büyük önceliğimizdir. İster acil bir durumda personeli korumak ister onları istenmeyen davranışlardan korumak olsun, güvenlik ekibimiz hizmetlerin ne zaman gerekli olduğunu ve ortaya çıkabilecek herhangi bir durumu nasıl yöneteceğini bilir. En iyi durumlarda, hizmetlerimizi uzun süre koruduğunuzda, bulunduğunuz yere gönderdiğimiz hastane güvenlik görevlileri ekibin bir parçası haline gelecek ve personelin her zaman korunmasını ve güvende olmasını sağlamak için doğru ve gerekli olanı yapacaktır.

 

Mülkünüz için

Hastane zeminleri de içerideki insanlar kadar korumaya ihtiyaç duyar. Her zaman mülk hasarı potansiyeli olsa da, hastaneler, tehlikede olabilecekleri veya başkaları için sorun yaratabilecekleri yetkisiz alanlarda dolaşan kişilere karşı da savunmasızdır. Mola alanları ve tıbbi malzeme dolapları gibi yalnızca personele yönelik sektörler, özellikle izinsiz girişlere ve potansiyel hırsızlığa karşı hassastır. Hastane mülkünüzün korunmasını sağlamak için güvenlik görevlilerimiz 7/24 müdahaleye hazır durumda bulunur

 

Hastalarınız İçin

Hastalar bir hastaneye vardıklarında, mümkün olan en iyi bakımı almayı ve tedavi edilirken güvende kalmayı beklerler. Güvenlik personelimiz, özel hasta odalarının korunmasına yardımcı olacak ve yetkisiz personelin tedaviyi veya iyileşme sürecini aksatmamasını sağlayacaktır. Güvenlik görevlilerimiz sağduyulu, ancak mevcut, bir güvenlik sorunu ortaya çıkarsa, durumu anlamlandıracak ve daha da artmasını önleyecek biri olmasını sağlıyor.

Hastaneler güvenliği en öncelikli konu olarak belirlemelidir. Securezon’daki özel güvenlik görevlilerini işe almak, mülkün, personelin ve hastaların her zaman güvende ve emniyette olmasını sağlayacaktır. Ayrıca, yolda ortaya çıkan güvenlik sorunlarının potansiyelini en aza indirecektir.

 

Resmi çizmesi gereken birkaç korkutucu istatistik:

 • Hastane güvenliğinin% 50’den fazlası artık silahlı
 • Hastanelerdeki silahlı görevli sayısı son on yılda dört kattan fazla arttı
 • Hastanelerde yaşanan şiddet olayları aynı dönemde dört katına çıktı
 • Sadece son birkaç yılda hastane çalışanlarına karşı 10.500’den fazla şiddet eylemi gerçekleştirildi
 • Birçok hastane, yoğun çalışan görevli polis memurları gibi yarı zamanlı olarak silahlı görevliler istihdam etmektedir.
 • Sağlık tesislerini koruyan pek çok güvenlik görevlisi, silah konusunda gerektiği gibi eğitilmemiştir.

 

Sağlık kurumları bakıma muhtaç hastalar ve bu bakımı sağlayan çalışanlar, hemşireler ve doktorlar için güvenli alanlar olmalıdır. Maalesef bugün dünyada hiçbir şeye saygı duymayan ve başka herhangi bir yerde olduğu gibi hastaneye de şiddet getirecek pek çok kişi var. Bu nedenle, artık pek çok hastane hem hastaları hem de personeli korumak için silahlı güvenlik ve silahlı korumalar kullanıyor.

Hastane yöneticisi iseniz veya bir sağlık tesisinin güvenliğinden sorumluysanız ve tesisinizi ve ona bağlı kişileri korumak için silahlı koruma görevlileri tutmanız gerektiğini görüyorsanız, bir güvenlik firmasıyla mutabık olmadan önce bazı çalışmaları yaptığınızdan emin olun. Bir sağlık tesisini korumanın nüanslarını anlayan, incelik ve anlayış içeren deneyimli silahlı güvenlik görevlileri istiyorsanız, bazı konuları yeteri kadar gözden geçirdiğinizden emin olmanız gerekir.

 

Hastaneler ve ve Tıbbi Tesisler Hizmetler Kapsamı:

 • Yüksek eğitimli güvenlik görevlileri
 • Hastane Olay Komuta Sistemi
 • Şiddet içermeyen kriz müdahalesi
 • Pandemi gibi acil durumlarda kalabalık yönetimi
 • Yangın Güvenliği
 • Mobil devriyeler ve park yönetimi
 • Tesis tehdidi ve risk değerlendirmesi
 • Güvenli Alanlara Erişimi Yönetme
 • Şiddet ve Öfkeli Hastaların Azaltılması
 • Hırsızlığa Müdahale Etme
 • 7/24 Güvenlik Çemberinde Tutulması