Eğitim Kurumları Güvenliği

Yüksek eğitimli güvenlik görevlilerimiz ve güçlü bir güvenlik planımızla, öğrenci nüfusunuzu korumanıza ve kurumunuzun içinde ve çevresinde güvenli ve emniyetli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Eğitim kurumları için güvenlik, suç önleme ve acil durum hazırlığının ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz . Deneyimli ve güvenilir korumalarımız, ister devlet ister özel lise, kolej, üniversite, araştırma tesisi veya başka bir eğitim kurumu olsun, kampüs güvenliği konusunda özel olarak eğitilmiştir. 

Bir eğitim kurumunda güvenli ve emniyetli bir ortam geliştirmek tüm toplumun sorumluluğudur. Kolejler ve üniversiteler kampüs güvenliği konusunda tetikte olmalıdır. Eğitim kurumları güvenlik topluluğunun üyeleri, kişisel güvenlik, erişim kontrolü ve fiziksel güvenlik ile ilgili en yüksek düzeyde güvenlik hizmetleri beklemektedir. Birçok eğitim kurumunun karşı karşıya olduğu ekonomik mücadeleler nedeniyle, yöneticiler öğrenciler, öğretim üyeleri / personel ve tesisleri için makul koruma sağlamayı zorlayıcı bulabilir.

Securezon, kamu ve özel eğitim kurumu müşterilerine bir dizi hizmet ve kanıtlanmış bir güvenilirlik kaydı sağlayan entegre bir güvenlik yaklaşımı getiriyor. Kanıtlanmış metodolojimiz, müşterilerimizin güvenli ve emniyetli bir ortama ulaşmalarına yardımcı olmada etkili olmuştur. Bu metodoloji, suç önleme programlamasını, risk değerlendirmelerini, güvenlik teknolojisinin dağıtımını ve ayrıca fiziksel güvenlikteki en iyi uygulamaların kullanımını kapsar. Firmanın yönetim felsefesi, göze çarpmayan bir şekilde güvenli bir ortamın yaratılmasını ve sürdürülmesini benimser.

 

Eğitim Kurumları Hizmetleri Kapsamı:

  • Silahlı ve Silahsız Yerinde Güvenlik Görevlileri
  • Rastgele Devriye
  • Özel Araç Devriyesi
  • Yerinde Ayak / Bisiklet Devriyesi
  • Güvenlik ve suç önleme programları oluşturma
  • Güvenli ve zamanında tahliyeyi sağlamak için acil durum müdahalesi için güçlü olay yönetimi araçları
  • Kriz planlama ve müdahale
  • Risk yönetimi değerlendirmeleri
  • 24 saat gözetim ve güvenlik hizmeti

 

Eğitim Kurumları Güvenliği ve Emniyeti

Securezon’un temel amacı, müşterilerimizin hedeflerini desteklemektir. Eğitim kurumları topluluklarının misyonunu desteklemek için katma değerli bir kaynağız. Eğitim Kurumları Güvenlik Hizmetleri Departmanımız, her kurumun ihtiyaçlarına özgü çeşitli sosyal, kültürel ve akademik değerleri karşılamak için özelleştirilmiş programlar sunmaktadır. Yönetim ekiplerimiz, müşteriye özel emniyet ve güvenlik programlamasının geliştirilmesinde müşterilerle yakın çalışır.

Securezon, mevcut güvenlik personelinin tutulmasıyla ilgili olduğu için müşterinin ihtiyaçlarını ve isteklerini dikkate alan bir geçiş planı sunar. Personel seçimi ve eğitimine yönelik kapsamlı yaklaşımımız, müşteri portföyümüzün ihtiyaçlarını karşılama ve sürdürme başarımız için kritik öneme sahiptir. Şirketin titiz seçim süreci, kapsamlı geçmiş kontrolleri, testler, geçmiş performans analizi ve kişilik / bütünlük profillerini içerir.