Endüstriyel ve Üretim Tesisleri

Güvenlik görevlilerimiz, endüstriyel tesisleri ve üretim tesislerini kayıp, hasar veya yanlış kullanıma karşı korumak için özel olarak eğitilmiştir.

Yangın güvenliği, acil durum hazırlığı, tahliye prosedürleri, devriye teknikleri, terörizm bilinci ve ilk yardım konularında uzmanlaşmıştır.

İmalat firmaları hırsızlık, vandalizm, yönetimle ve işçilikle ilgili anlaşmazlıklar, mülk hasarı, ekipman ve ürün kurcalama ve davaların başlıca hedefi haline geldi. Ürünler ve süreçler geliştirilmeye, üretilmeye ve dağıtılmaya devam ederken, son derece profesyonel düzeyde güvenlik planlaması, önleme ve koruma gereklidir.

Tesisinizin belirli tehditlerini, risklerini ve güvenlik açıklarını ve bunlara karşı koymak için alınması gereken güvenlik önlemlerini değerlendirmek için ücretsiz bir güvenlik anketi de sunuyoruz.

Güvenlik uzmanlarımız sıkı bir güvenlik eğitimi programını tamamlar, kapsamlı geçmiş kontrollerinden geçer ve zararlı alışkanlıklar açısından taranır. Ek olarak, sürekli iş başında eğitim ve denetim alırlar. Korumalarımız silahlı veya silahsız ve üniformalı veya sivil kıyafetli olabilir.

 

Endüstriyel Ortamın Karmaşık Ortamı Benzersiz Zorluklar Sunar

Securezon, endüstriyel ve üretim müşterilerine, hem geleneksel hem de genişletilmiş güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi hizmet ve kanıtlanmış bir güvenilirlik düzeyi sağlayan entegre bir güvenlik yaklaşımı getiriyor.

Yetkisiz girişi önlemek için güvenlik çevrede başlar. Bir kimyasal tesisteki şüpheli aktiviteyi veya bir hava yolu hangarına yasadışı girişi tespit etmekten, izinsiz giriş tespiti ve çevre güvenliği, tehditleri artmadan önce proaktif olarak tanımlamaya yardımcı olur.

Securezon profesyonelleri, endüstriyel ve imalat endüstrisi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişen bir yaklaşım yaratan ve sürekli olarak iyileştiren, yönetim ve sistem odaklı bir kuruluştur. Şirket yönetimi, tüm beklenmedik durumlar için önceden planlama ve hazırlığa odaklanan özelleştirilmiş güvenlik programları oluşturmak için müşterilerle yakın bir şekilde çalışır.

İhtiyaçlarınız bir veya iki güvenlik görevlisi veya çok devletli konumlar gerektiriyor olsun, Securezon, varlıklarınızı korumak için özelleştirilmiş bir plan kullanarak potansiyel kayıplarınızı azaltacak bilgi ve deneyime sahiptir.

 

Temel Endüstriyel ve Üretim Hizmetleri Şunları İçerir:

  • Silahlı ve Silahsız Yerinde Güvenlik Görevlileri
  • Rastgele Devriye
  • Özel Araç Devriyesi
  • Yerinde Ayak / Bisiklet Devriyesi
  • Güvenlik ve suç önleme programları oluşturma
  • Güvenli ve zamanında tahliyeyi sağlamak için acil durum müdahalesi için güçlü olay yönetimi araçları
  • Kriz planlama ve müdahale
  • Risk yönetimi değerlendirmeleri
  • 24 saat gözetim ve güvenlik hizmeti