Kapalı Konut Toplulukları

Konut topluluklarının belirli endişelerini karşılamak ve en uygun konut güvenliği çözümleri oluşturmak için insan gücü ve teknolojinin optimum karışımından yararlanıyoruz.

Securezon, kritik güvenlik ihtiyaçlarını belirlemek ve güvenlik görevlisi hizmetleri sağlamak için insan zekası ve en son teknolojinin benzersiz sinerjisini içeren özelleştirilmiş güvenlik planları oluşturmak için yüksek katlı kiralık binaları, lüks apartmanları ve kapalı konut topluluklarını analiz eder.

Uygulamalı yönetim, iyi eğitimli görevliler ve en son teknoloji, her bina veya topluluk için özel olarak tasarlanmış konut güvenliği çözümleri sağlamamıza izin vermek için birlikte çalışır. Konut bina güvenlik planınızın binanızın sürekli olarak güvenliğini sağlamada etkili olacağından emin olmak için güvenlik teknolojisindeki gelişmelerin yanı sıra binanızdaki ve çevrenizdeki değişen koşulları sürekli olarak izliyoruz. 

Konut güvenliği planınız, elektronik gözetim teknolojisini entegre bir bileşen olarak kullanabilir ve daha düşük maliyetle daha yüksek konut güvenliği sağlayabilir. Securezon, son derece eğitimli personel ve deneyimli yönetim kadrosu ile en gelişmiş izleme teknolojisini kullanarak CCTV beslemeniz için günün her saati uzaktan izleme sağlayabilir.

Her güvenlik görevlisi başvurusu dikkatli bir şekilde incelenir, askeri ve kolluk kuvvetleri uzmanları tarafından verilen özel bir eğitim programı sürdürürüz. Sonuç, gelişmiş gözetim tekniklerini kullanarak can ve mala yönelik olası tehditleri önleme ve tespit etme, suç faaliyetlerini belirleme, planlanan terör eylemlerine karşı tetikte olma ve yangın, şebeke arızaları dahil tüm acil durumlara müdahale etmeye hazır olma becerisine sahip lisanslı memurlardır.

En son teknolojiyi sürekli olarak izlememiz, Securezon müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru bir çalışmayla karşılamak için. En son gelişmelerimiz arasında, tescilli yüz tanıma yazılımıyla kullanılabilen etkileşimli bir sesli / görsel izleme sistemine sahip bir sanal güvenlik kapıcısı veya sanal bekçi sağlamak için teknolojiden yararlanıyoruz ve tesislerin doğru kişilere erişimini sağlamasına ve yanlış kişileri dışarıda tutmasına olanak tanıyoruz. 

 

Mülkiyet Yönetimi Güvenliği Hizmetleri Kapsamı:

  • Yerleşik Geçiş Doğrulama
  • Kontrollü Kapı Erişimi ve Kayıtlar
  • Misafir kaydı
  • Araç ve Yaya Mobil Devriyeleri
  • Park Uygulamaları
  • Emlak Topluluğu için Müşteri Hizmetleri
  • Suçun Tespiti ve Önlenmesi
  • Çalışan ve Yönetici Koruması
  • 24 Saat Gözetim ve Güvenlik Hizmeti